Dezenfeksiyon (Dezenfektan) Kapıları

Hycanx Dezenfeksiyon (Dezenfektan) Kapıları

Hycanx Dezenfeksiyon Kapıları iş yerlerinde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, süpermarketlerde, kurumlarda ve tüm toplu olarak bulunulan alanlarda insan dezenfeksiyonunda hızlı ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

Standart Hycanx Dezenfeksiyon Kapısında Temassız Kızılötesi Termometre ve Otomatik Temassız El Dezenfektan ünitesi yer almaktadır.

Dezenfeksiyon kapısı üzerinde bulunan kızılötesi (infrared) termometre, vücut tarafından yayılan ısıyı yakalayan ve bu değerleri ekranda görüntüleyebilen özel kızılötesi sensörleri ve hassas ölçüm değerleri sayesinde yüksek vücut ısısını anında temassız bir şekilde tespit edebilir. Kızılötesi termometre teknolojisi herhangi bir temas veya yüz yüze insan kontağı gerektirmediği için diğer tabanca tipi elle veya yaklaşarak ölçüm yapılan termometrelere kıyasla, hastalık bulaşma riskini ortadan kaldırır.

Standart Hycanx Dezenfeksiyon kapılarında, otomatik temassız el dezenfektan ünitesi (5 lt) bulunmaktadır. Maksimum güvenlik ile temassız dezenfeksiyon sağlayan bu ünitenin doldurması ve kullanımı kolaydır, ve ayarlanabilir spreyi ile dezenfektanın ziyan olması engellenir.

Dezenfeksiyon kapısına opsiyonel olarak otomatik sisleme sistemi, kızılötesi yüz tanıma ve maske kontrol sistemli termometre, akıllı otomatik turnike ve SMS mobil bildirim sistemli temassız el dezenfektan sistemi eklenebilmektedir.

*Dezenfeksiyon kapısında yer alan otomatik temassız el dezenfektan ünitesinde, dezenfektan sıvısı olarak paslanma konusunda önlem alınmamış Hipokloröz asit içeren kimyasallar kullanılmamalıdır!

Hycanx Dezenfeksiyon Kapıları: Kullanım Alanları

Hycanx Dezenfeksiyon kapıları okullar ve üniversiteler, iş merkezleri, fabrikalar, restoranlar, alışveriş merkezleri, kamu ve özel işletmeler, kapalı ve açık spor salonları, toplu bulunulan sık giriş çıkış yapılan her türlü kapalı ortamda kullanıma uygundur.

Dezenfeksiyon Kapıları

Hycanx Dezenfeksiyon Kapılarına Opsiyonel Olarak Eklenebilecek Özellikler:

Temassız El Dezenfektan Ünitesi SMS Mobil Bildirim Opsiyonu

Otomatik Sisleme Sistemi Opsiyonu

Kızılötesi Yüz Tanıma ve Maske Kontrol Sistemli Termometre Opsiyonu

Akıllı Otomatik Turnike Sistemi Opsiyonu