Dezenfeksiyon Kapısı l Akıllı Otomatik Turnike Sistemli Kapı

 

Dezenfeksiyon Kapısı (Dezenfeksiyon Geçidi)

Dezenfeksiyon Kapısı l Akıllı Otomatik Turnike Sistemli Kapı

Dezenfeksiyon geçidi üzerinde bulunan kızılötesi (infrared) termometre, vücut tarafından yayılan ısıyı yakalayan ve bu değerleri ekranda görüntüleyebilen özel kızılötesi sensörleri ve hassas ölçüm değerleri sayesinde, yüksek vücut ısısını anında temassız bir şekilde tespit edilebilir. Kızılötesi termometre teknolojisi herhangi bir temas veya yüz yüze insan kontağı gerektirmediği için, diğer tabanca tipi elle veya yaklaşarak ölçüm yapılan termometrelere kıyasla, hastalık bulaşma riskini ortadan kaldırır.

Dezenfeksiyon geçitleri ile birlikte otomatik temassız el dezenfektan ünitesi (5 lt) standart olarak sunulmaktadır. Maksimum güvenlik ile temassız dezenfeksiyon sağlayan bu ünitenin doldurması ve kullanımı kolaydır, ve ayarlanabilir spreyi ile dezenfektanın ziyan olması engellenir.

Hycanx Dezenfeksiyon Kapısı (dezenfeksiyon geçidi) iş yerlerinde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, süpermarketlerde, kurumlarda ve tüm toplu olarak bulunulan alanlarda insan dezenfeksiyonunda hızlı ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

*Dezenfeksiyon kapısında yer alan otomatik temassız el dezenfektan ünitesinde, dezenfektan sıvısı olarak paslanma konusunda önlem alınmamış Hipokloröz asit içeren kimyasallar kullanılmamalıdır!

Dezenfeksiyon Geçidi: Ölçüler

Genişlik: 1200 mm

Derinlik: 1000 mm

Yükseklik: 2200 mm

Görseldeki Ürün Kodları:

  • CAN-HYCANX-300A-X: Boş Dezenfeksiyon Kapısı
  • CAN-HYCANX-300-X-EUT: Hycanx Dezenfeksiyon Kapısı Turnike Opsiyonu
  • CAN-MED-201W-0-5LT: Hycanx Temassız El Dezenfektan Ünitesi 5LT (Slim)
  • CAN-MED-500: Temassız Kızılötesi Termometre
  • X renk kodu: 7: RAL 7035 (Açık gri), 9:RAL 9005 (Siyah)

Dezenfeksiyon Geçidi: Kullanım Alanları

Dezenfeksiyon geçitleri okullar ve üniversiteler, iş merkezleri, fabrikalar, restoranlar, alışveriş merkezleri, kamu ve özel işletmeler, kapalı ve açık spor salonları, toplu bulunulan sık giriş çıkış yapılan her türlü kapalı ortamda kullanıma uygundur.

Akıllı Otomatik Turnike Sistemi Opsiyonu

Hycanx dezenfeksiyon geçitlerine (dezenfektan kapısı) opsiyonel olarak eklenebilecek akıllı turnike sistemi, kızılötesi temassız termometre ile koordineli olarak çalışarak, termometre verilerine (dezenfektan kapısından geçmekte olan kişinin vücut sıcaklığına) göre otomatik olarak turnikeyi açar veya kilitli kalarak geçiş izni vermez. Kızılötesi termometre tarafından yapılan ölçümlerde, sağlıklı derecelerde turnike otomatik olarak geçişe imkan vermektedir; sıcaklık ölçüm değerleri kritik değerlerin üstünde çıktığında ise turnike kilitli kalarak geçişe izin vermemekte, ve aynı zamanda sesli uyarı vermektedir.