Dezenfeksiyon Kapısı l Otomatik Sisleme ve Hareket Sensörlü Kapı

 

Dezenfeksiyon Kabinleri

Dezenfeksiyon Kapısı l Otomatik Sisleme ve Hareket Sensörlü Kapı

Dezenfektan kapısı üzerinde bulunan kızılötesi (infrared) termometre, vücut tarafından yayılan ısıyı yakalayan ve bu değerleri ekranda görüntüleyebilen özel kızılötesi sensörleri ve hassas ölçüm değerleri sayesinde yüksek vücut ısısını anında temassız bir şekilde tespit edilebilir. Kızılötesi termometre teknolojisi herhangi bir temas veya yüz yüze insan kontağı gerektirmediği için, diğer tabanca tipi elle veya yaklaşarak ölçüm yapılan termometrelere kıyasla, hastalık bulaşma riskini ortadan kaldırır.

Standart Hycanx Dezenfeksiyon kapısında standart olarak otomatik temassız el dezenfektan ünitesi (5 lt) sunulmaktadır. Maksimum güvenlik ile temassız dezenfeksiyon sağlayan bu ünitenin doldurması ve kullanımı kolaydır ve ayarlanabilir spreyi ile dezenfektanın ziyan olması engellenir.

Hycanx dezenfektan kapısı iş yerlerinde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde , süpermarketlerde, kurumlarda ve tüm toplu olarak bulunulan alanlarda insan dezenfeksiyonunda hızlı ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

*Dezenfeksiyon kapısında yer alan otomatik temassız el dezenfektan ünitesinde, dezenfektan sıvısı olarak paslanma konusunda önlem alınmamış Hipokloröz asit içeren kimyasallar kullanılmamalıdır!

Dezenfektan Kapısı: Ölçüler

Genişlik: 1200 mm

Derinlik: 1000 mm

Yükseklik: 2200 mm

Görseldeki Ürün Kodları:

  • CAN-HYCANX-300A-X: Boş Dezenfeksiyon Kapısı
  • CAN-MED-201W-0-5LT: Hycanx Temassız El Dezenfektan Ünitesi 5LT (Slim)
  • CAN-MED-500: Temassız Kızılötesi Termometre
  • CAN-HYCANX-300-X-EUF: Otomatik Sisleme Sistemi
  • X renk kodu: 7: RAL 7035 (Açık gri), 9:RAL 9005 (Siyah)

Dezenfektan Kapısı: Kullanım Alanları

Dezenfeksiyon kapıları okullar ve üniversiteler, iş merkezleri, fabrikalar, restoranlar, alışveriş merkezleri, kamu ve özel işletmeler, kapalı ve açık spor salonları, toplu bulunulan sık giriş çıkış yapılan her türlü kapalı ortamda kullanıma uygundur.

Otomatik Sisleme Sistemi Opsiyonu

Hycanx dezenfektan kapısına opsiyonel olarak eklenebilecek, sisleme nozulları  (püskürtme sistemleri) ve hassas sensörleri sayesinde, kabin içerisinden geçen kişileri algılayarak otomatik olarak devreye girer. Sisleme yöntemiyle dezenfeksiyonda, nozullardan gelen dezenfektanlı sıvı, sis bulutu haline dönüştüğünden kişi üzerinde ıslaklık oluşturmadan sisin değdiği tüm alanlardaki mikroorganizmalara ulaşmakta, ve söz konusu mikroorganizmaları etkisiz hale getirmektedir.